אודותינו

ברוכים הבאים לאתר הסרטים של הספריות הציבוריות בישראל. הסרטים זמינים למנויות ומנויים של ספריות ציבוריות לזמני השאלה שונים.
הספריות מאפשרות למנויים השאלה של סרטים באמצעות תקציב המוסכם מראש עם הנהלת האתר. על מנת לקבל תקציב כזה, פנו לספרייה שלכם, אם היא משתתפת במיזם.

הפרויקט נתמך על ידי המחלקה לספריות, משרד התרבות


רוב הסרטים המוצגים כאן הם בעלי ערך חינוכי ומחקרי. יש כאלו שקוראים להם סרטי איכות, קולנוע עצמאי וכן הלאה. לא משנה איך תקראו להם, המוטו הוא שאלו סרטים מעוררי מחשבה בדרך כלל, שהשיקול המסחרי הוא האחרון בהם. כלומר, הם אינם פונים למכנה משותף רחב בכדי להשיג רייטינג מקסימלי, אלא דורשים לעיתים מאמץ מסוים מצד הצופה. אנחנו חושבים שה״מאמץ״ הזה מגדיל את ההנאה בסופו של דבר.

שימוש באתר


הסרטים באתר הם פרי מאמץ רב עבור יוצריהם. שמרו על זכויות יוצרים. אל תעבירו את האפשרות לצפות למי שאינם מורשים לכך. אם תרצו לערוך הקרנה ציבורית של אחד הסרטים, פנו להנהלת האתר.
האתר הוקם ומתוחזק על ידי מובי דיסקברי, המכונה בישראל גם פילמדי. זו היא פלטפורמה שנוצרה על ידי אנשים שעוסקים ביצירת סרטים במשך שנים רבות

התמצאות באתר

עשינו מאמץ גדול כדי שהשימוש באתר יהיה אינטואיטיבי וקל. אם בכל זאת עולות שאלות, אנא היעזרו בסדרת הסרטונים שיצרנו: כניסה או רישום לאתר, התמצאות ואיתור סרטים וכן רכישה וגישה לסרטים שלכם.

שאילת סרט עם ארנק משותף

איתור סרטים וקבלת המלצות

כניסה קלה לאתר

גישה לסרטים הזמינים לצפיה

טעינת ארנק אלקטרוני

ניהול קבוצה ותקציב